Правоохоронці району відзначили День Національної поліції України

04 липня 2018 року правоохоронці Середино-Будського району  у приміщенні районного  будинку культури відсвяткували третю  річницю свого професійного свята – дня Національної поліції України, відзначення якого,  згідно Указу Президента України, перенесено на  липень місяць.

В  урочистостях взяли участь голова районної державної адміністрації Ірина Заплаткіна, заступник голови районної ради Сергій Певнєв, заступник голови районної державної адміністрації Ольга Черепньова, секретар Середино-Будський міської ради Олег Загорський, прокурор району Микита Шаповалов, голова районного  суду Ірина Швець та суддя районного суду Черкас Теміров.

Керівництво району, міста  та керівники органів правосуддя привітали особовий склад районної поліції та ветеранів з їх професійним святом, побажали здоров'я, сімейного благополуччя, успіхів у вирішенні покладених на них завдань по  забезпеченню законності і правопорядку в районі,  молодим поліціянтам -  завжди бути мужніми, любити свою професію, дорожити нею, і, не дивлячись на всі труднощі, вірно служити Україні.

Кращих працівників було відзначено  подяками Середино-Будської районної ради та районної державної адміністрації за сумлінне виконання своїх службових обов’язків та з  нагоди професійного свята.

З привітальним словом до колег та запрошених звернувся начальник Середино-Будського відділу поліції Головного управління Національної поліції  у  Сумській області Сергій Забозлаєв, який подякував співробітникам за плідну працю та вручив ювілейні медалі і подяки керівництва Головного управління Національної поліції України у Сумській області.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт.