Привітали природоохоронців з професійним святом

7 липня в Україні своє професійне свято відмічають працівники природно – заповідної справи. На території Середино-Будського району розташований національний природний парк «Деснянсько - Старогутський».

Керівництво району -  голова районної державної адміністрації Ірина Заплаткіна, заступник голови  районної ради Сергій Певнєв та  заступник голови районної державної адміністрації Ольга Черепньова  привітали праціників парку   з професійним святом,  зауважили, що завдяки прицівникам природно – заповідної справи ліси України та парки, а також природні пам’ятки країни залишаються в цілосності, що дозволяє нам дихати чистим повітрям.

Завдяки зусиллям  природоохоронців  вдалося в значній мірі зберегти від руйнування багато унікальних природних комплексів, сприяючи збереженню та примноженню флори і фауни біологічного розмаїття природних ландшафтів.

Кращі працівники НПП «Деснянсько – Старогутський » були відмічені подяками Середино-Будської районної ради та районної державної адміністрації.

В.о. директора НПП «Деснянсько – Старогутський» Сергій Кубраков у своєму виступі привітав колег з професійним святом, зупинився на історії створення парку, розповів про досягнення та  плани на майбутнє.

Кращим співробітникам вручив грамоти за особисті досягнення у праці.