Медична реформа триває

На Серединобудщині стартувала національна компанія «Лікар для кожної сім’ї». Обрати свого лікаря – означає укласти угоду (заповнити декларацію) з обраним лікарем загальної практики – сімейним лікарем, лікарем-педіатром, лікарем-терапевтом, якому ви готові довірити своє здоров’я. У Середино-Будському районі 11 лікарів відчинили свої двері для пацієнтів: лікар-терапевт – Дьяченко Інна Миколаївна, лікар-терапевт – Харитоненко Ольга Олександрівна, лікар-терапевт – Дроцик Маркіян Володимирович, лікар-терапевт – Тимошенко Світлана Володимирівна, лікар-терапевт – Горленко Валентина Іванівна, лікар-педіатр – Чеберяко Аліна Олександрівна, лікар-педіатр – Кісельова Катерина Олександрівна; в Пигарівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини сімейний: лікар – Мазурок Олег Михайлович, лікар-педіатр – Буханова Алла Миколаївна; в Зноб-Новгородській селищній лікарні: лікар-педіатр – Половинкіна Аліна Вікторівна, лікар-терапевт – Шкрьоба Алла Миколаївна.

1 червня голова Середино-Будської районної ради Микола Харитоненко, який визначився з вибором свого лікаря, відвідав Середино-Будську центральну району лікарню та  привітав лікарів з новим етапом розвитку закладу охорони здоров’я та підписав декларацію з надання первинної медичної допомоги. Відповідну декларацію підписала і голова Середино-Будської районної державної адміністрації Ірина Заплаткіна.

Головний лікар Середино-Будської центральної районної лікарні Олексій Осипенко поінформував, що вже з перших днів червня сімейними лікарями було підписано 112 декларацій. Всі громадяни зможуть скористатися своїм правом на вибір лікаря.

На даний час у Середино-Будській ЦРЛ проведена реєстрація у загальноукраїнській електронній системі Е-health через систему helsi. Цією системою перевірено та підтверджено відповідність ліцензійних умов на медичну практику зазначеного закладу охорони здоров’я. Усі лікарі загальної практики – сімейні лікарі, лікарі-педіатри, лікарі-терапевти так само зареєструвалися в системі Е-health.