Медичні працівники підвели підсумки своєї роботи за 2017 рік

25 січня 2018 року в приміщені Середино-Будської центральної районної лікарні відбулася нарада за підсумками роботи медичної галузі району за 2017 рік.

У нараді взяли участь  голова Середино-Будської районної ради Микола Харитоненко, голова Середино-Будської районної державної адміністрації Ірина Заплаткіна, головний нарколог  Сумської області, куратор району від обласного управління охорони здоров’я Тарас Злиденний, представники Зноб-Новгородської об’єднаної громади - заступник голови Зноб-Новгородської селищної ради Олег Несмашний, т.в.о.головного лікаря Зноб-Новгородської селищної лікарні Аліна Половинкіна.

Головний лікар центральної районної лікарні Олексій Осипенко прозвітував перед присутніми про підсумки роботи закладу  за 2017 рік, ознайомив присутніх зі станом справ у медичній галузі району, про оновлення  метеріально – технчної бази медзакладів.

Також на нараді було заслухано звіти фахівців медичних служб центральної районної лікарні.

Керівники району подякували медикам за працю, запевнили, що і надалі районне керівництво буде тісно співпрацювати з медзакладами  і разом знаходити вихід у вирішенні проблемних питань – бо здоров’я людини - це головна цінність та запорука сталого розвитку країни.