Вшанували учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Щорічно, 14 грудня, в Україні проходять заходи по вшануванню  учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Так, у місті Середина-Буда голова районної ради Микола Харитоненко та заступник голови районної державної адміністрації Ольга Черепньова поклали квіти до пам’ятника Чорнобильцям. У покладання квітів також взяли участь керівники організацій, установ міста  та представники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради.

Після покладання квітів в актовій залі Середино-Будської районної ради учасники художньої самодіяльності  районного Будинку культури підготовили та представили  концертну програма на честь героїв-ліквідаторів.

- "Сьогодні ми згадуємо їх – тих, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі. Лише завдяки самопожертві ліквідаторів наслідків катастрофи, багато з яких заплатили за це власним життями і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення".

Керівники району подякували ліквідаторам Серединобудщини, які брали безпосередню участь у ліквідації аварії.

Після офіційної частини запрошені ліквідатори мали змогу поспілкуватися з керівниками підрозділів, які здійснюють соціальний супровід зазначеної категорії осіб у форматі «круглого столу».