Відбулось засідання правління благодійної районної лікарняної каси

09 жовтня  2018 року при голові районної ради Миколі Харитоненку відбулось засідання правління благодійної  районної лікарняної каси щодо подальшої її роботи та перспектив розвитку.

З інформацією щодо фінансової діяльності благодійної організації за підсумками 9 місяців 2018 року виступила голова правління Тетяна Марухіна, яка наголосила, що станом на сьогоднішній день кількість членів лікарняної каси складає 330 чоловік. Продовжується тенденція щодо зменшення кількості членів благодійної організації і, як наслідок, зменшуються надходження до районної каси. З метою стабілізації ситуації Тетяна Вікторівна запропонувала провести відповідну роз’яснювальну роботу в трудових колективах та організаціях району.

Підводячи підсумки наради, очільник депутатського корпусу районної ради, вніс пропозицію раз на місяць проводити розширені засідання правління з метою аналізу ситуації та координації дій з питань подальшого функціонування благодійної організації.