Проблемні питання галузі культури на контролі керівництва районної ради

12.04.2017 року з ініціативи голови Середино-Будської районної ради                        Миколи Харитоненка, за участі заступника голови районної ради Сергія Певнєва, представників відповідних управлінь та відділів райдержадміністрації, керівництва Зноб-Новгородської селищної ради (ОТГ) відбулося засідання круглого столу щодо проблемних питань та перспектив розвитку галузі культури у Середино - Будському районі.   Були обговорені питання щодо фінансування, технічного оснащення, стану опалення та електрозабезпечення  закладів культури району.

Було заслухано інформацію начальника відділу культури Середино-Будської райдержадміністрації Валентини Лиско, яка ознайомила присутніх з роботою  закладів культури та зупинилась на досягненнях та проблемах сьогодення.

З метою популяризації розвитку зеленого туризму в районі Валентина Олексіївна запропонувала провести нараду – зустріч з міським, селищним та сільськими головами з метою інформування голів про переваги розвитку зелених садиб на відповідних територіях.

Активну участь у обговоренні прийняв Зноб-Новгородський селищний голова Петро Гончаров, який запропонував спільні дії для подальшого розвитку культури в районі.

Підводячи підсумки обговорень та, враховуючи пропозиції учасників круглого столу, голова районної ради рекомендував для оперативного вирішення проблемних питань у галузі культури посилити співпрацю з головами місцевих рад.