На Середино-Будщині вітали працівників культури

09 листопада 2017 року в приміщенні районного  Будинку культури вітали майстрів народного мистецтва та працівників культури з професійним святом. На урочистості були запрошені працівники сфери  культури району та аматори народного мистецтва.

Працівників культури зі святом привітали голова Середино-Будської районної ради Микола Харитоненко, заступник голови  районної державної адміністрації Ольга Черепньова, начальник відділу культури райдержадміністрації Валентина Лиско.

Кращі представники аматорського мистецтва та працівники культури  Середино-Будського району отримали грамоти від депутата Верховної Ради України Андрія Деркача, подяки Середино-Будської районної ради та районної держаної адміністрації, грамоти  відділу культури Середино-Будської районної держаної адміністрації.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт.