Проблемні питання громад району вирішуємо разом

11 січня  2019 року при голові районної ради Миколі Харитоненку відбулось засідання у форматі «круглого столу» за участі голів місцевих рад,   керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, директора філії Шосткинський РЕМ Миколи Дроздова та в.о.начальника  відділу у Середино-Будському районі Головного управлінняДержгеокадастру у Сумській області Катерини Шломи.

На засіданні голови місцевих рад підіймали найбільш  проблемні питання, які турбують мешканців громад.

З інформацією про зміни та новації у сфері електропостачання виступив директор філії Шосткинський РЕМ Микола Дроздов. Після виступу присутні мали змогу задати питання, які найбільш турбують мешканців громад району, а саме, щодо заключення договорів з постачання електричної енергії, веєрних відключень населених пунктів у 2019 році, про кількість енергкомпаній, які на сьогодні представляють послуги в Середино-Будському районі, про надання даних про використану електроенергію у 2019 році. Микола Васильович наголосив, що всі ці питання наразі вирішуються компанією «Сумиобленерго» у оперативному режимі та з часом, усі незручності, протягом двох перших місяців 2019 року будуть усунені.

Голова районної ради Микола Харитоненко наголосив, що незважаючи на новації та реформи, які на сьогодні існують в маштабах держави, жодним чином на місцях звичайні мешканці не повинні відчувати на собі незручності в тих чи інших моментах. Для цього на сьогодні і повинні злагодженно працювати усі органи влади та місцевого самоврядування.

З новаціями в земельному законодавстві голів місцевих рад ознайомила Катерина Шлома. Найбільш жваву дискусію серед присутніх визвало питання щодо базової оцінки земельних ділянок, які  розташовані за межами населених пунктів.

Присутніх також турбували питання щодо  стану доріг в районі та автобусного сполучення.

Підводячи підсумки Микола Олексійович ще раз наголосив на необхідності проведення спільних нарад з керівниками місцевих громад для більш  конструктивного діалогу та вирішення тих чи інших питань мешканців Серединобудщини та закцентував увагу на тому, що у центрі уваги завжди повинна оставатися людина.

В цілому засідання «круглого столу» пройшло в атосфері  конструктивного та відкритого спілкування.