Центр зайнятості інформує

Третього грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день інвалідів. Мета цього дня – нагадати громадськості про проблеми, з якими щоденно зустрічаються люди з обмеженими можливостями.

Про обов’язок влади та суспільства перед людьми з особливими потребами, говорили на «круглому»  столі, який був проведений в Середино-Будській районній державній адміністрації.

В ньому приймали участь представники районної служби зайнятості, управління соціального захисту населення, відділів освіти, молоді та спорту, служби у справах дітей райдержадміністрації, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей, молоді та соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Під час засідання було визначено, що захищаючи гідність осіб з обмеженими можливостями, всі захищають своє обличчя та наближаємося до власної цивілізованості.