Проблемні питання громад району вирішуємо разом

08 лютого 2019 року при голові районної ради Миколі Харитоненку відбулось розширене засідання у форматі «круглого столу» за участі голів місцевих рад району, представників структурних підрозділів районної державної адміністрації, відділу Держгеокадастру у Середино-Будському районі, представника інвестиційної компанії Агроінвест +, державного реєстратора, військового  комісару Середино-Будського військового комісаріату, начальника Середино-Будського районного сектору  пробації та представників   районної громадської організації «Середино-Будська спілка ветеранів Афганістану».

У ході наради розглядався дуже широкий спектр питань. Голова районної ветеранської організайції Станіслав Гончаров підняв питання щодо важливості роботи в радах місцевих ветеранських організацій, бо вони охоплюють не тільки ветеранів війни, але і ветеранів праці, пенсіонерів та мешканців, які мають статус дитина війни.

Голова районної громадської організації «Середино-Будська спілка ветеранів Афганістану» Микола Гончаров звернувся до керівників територіальних громад з питання, щодо святкування в районі 30- ї річниці виведення військ  з Афганістану та участі громад у будівництві в м. Середина-Буда памятнику воїнам – інтернаціоналістам.

Найактуальнішими питаннями порядку денного круглого столу, які найбільш турбували голів місцевих рад – це питання оформлення нерухомості в сільській місцевості та надання в оренду земельних ділянок. Присутні мали змогу задати питання представнику інвестиційної компанії Агроінвест +, головному  спеціалісту - юрисконсульт апарату Середино-Будської райдержадміністрації та начальнику  відділу у Середино-Будському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області.

Також, керівників територіальних громад, було ознайомлено з особливостями проведення весняного призову 2019 року та визначенням видів робіт та об’єктів, на яких суб’єкти пробації будуть відбувати громадські та суспільно – корисні роботи.

Всі проблемні питання, які підіймалися під час засідання круглого столу, взяті на контроль керівництвом районної ради.

В цілому нарада  пройшла в атмосфері  конструктивного та відкритого діалогу.