З турботою про дітей

Днями голова С-Будського районного ради Микола Харитоненко та голова С-Будської райдержадміністрації Ірина Заплаткіна відвідали Середино-Будську дитячо-юнацьку спортивну школу, яка була переведена на дров'яне опалення. До недавнього часу ДЮСШ  залишалася єдиним бюджетним закладом в районі, який опалювався природним газом.

В умовах відсутності централізованого опалення, автономні газові котельні стали порятунком для установ бюджетної сфери. Вони дозволили підтримувати оптимальний температурний режим при мінімальних фізичних витратах персоналу. Але все змінюється, блакитне паливо значно збільшилось в ціні, в той же час почали впроваджуватися сучасні економні твердопаливні котли. Поступово бюджетна сфера повернулася до опалення своїх приміщень звичним для нашої місцевості паливом - дровами, що дозволяє значно економити бюджетні кошти, що витрачаються на обігрів.

В спортивній школі питання встановлення твердопаливного котла  відтерміновувалося за відсутністю земельної ділянки для будівництва нової котельні. Керівництво району  запропонувало замінити газове обладнання на твердопаливні котли в приміщенні наявної газової котельні. На придбання нового обладнання з районного бюджету було виділено 200 тисяч гривень. В даний час вже встановлено і підключено до опалювальної системи школи два енергозберігаючих твердопаливних котла.

Високопосадовці  оглянули котельню, приміщення школи. Директору спортивної школи Сергію Артеменко було рекомендовано терміново зайнятися питанням будівництва навісу для зберігання дров та проведення внутрішнього косметичного ремонту кабінетів установи.