Працівники лісу підвели підсумки роботи за 2017 рік

19 січня 2018 року в приміщені ДП «Середино-Будське лісове господарство» відбулася звітна профспілкова конференція за підсумками 2017 року.

На конференцію були запрошені та взяли  участь голова Середино-Будської районної ради Микола Харитоненко, заступник голови Середино-Будської районної державної адміністрації Ольга Черепньова, від Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства -  голова організації профспілки працівників лісового господарства Михайло Шпакович.

Директор ДП «Середино-Будське лісове господарство» Олександр Плужников прозвітував перед присутніми про підсумки роботи підприємства за 2017 рік. Ірина Савіна - голова профспілкого комітету підприємства проінформувала колектив та запрошених про роботу профспілки за рік, на які заходи були направлені профспілкові внески.

Також про виконання основних показників роботи за 2017 рік перед присутніми прозвітували керівники інших підрозділів підприємства.

На конференції між профспілковим комітетом та керівництвом ДП  «Середино-Будське лісове господарство» було підписано колективний договір на наступний  2018 рік.

Керівництво району привітали директора підприємства та працівників з успішним завершенням 2017 року, відмітили, що ДП «Середино-Будське лісове господарство» є  основним  бюджетоутворюючим підприємством району та побажали працівникам лісу ще кращих показників у наступному 2018 році.