Відбулось засідання районної комісії з питань захисту прав дітей

Заступник голови районної ради Сергій Певнєв взяв участь у засіданні районної комісії з питань захисту прав дитини, засідання якої відбулось 10 жовтня 2018 року при заступникові голови районної державної адміністрації Ольги Черепньової.

На засіданні комісії розглядались питання про доцільність позбавлення батьківських прав окремих жителів району, стан  виховання, утримання і розвитку дітей у прийомних сім’ях, визначення способу участі батька у вихованні дітей, неналежне виконання батьківських обов’язків, надання дозволів на вчинення правочинів щодо  майна, право власності на яке або користування яким мають діти.

Детально по кожному випадку доповіла начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Наталія Насирова.

По кожному питанню  були прийняті відповідні рішення, а деякі -  взяті на контроль до їх повного виконання.