Відбулось засідання колегії та ради регіонального розвитку Середино-Будської районної державної адміністрації

30 листопада 2018 року  в актовому залі Середино-Будської районної ради під головуванням голови Середино-Будської районної державної адміністрації Ірини Заплаткіної  відбулось спільне засідання  колегії районної державної адміністрації та ради регіонального розвитку, у роботі  якої взяли  участь члени колегії - голова Середино-Будської  районної ради Микола Харитоненко та заступник голови районної ради Сергій Певнєв.

Для обговорення до порядку денного засідання було внесено чотири  питання.

З інформацією про проект  програми економічного і соціального розвитку району на  2019 рік та на наступні 2020-2021 роки  присутніх ознайомила начальник управління економічного розвитку територій, архітектури та житлово – комунального господарства Середино-Будської районної державної адміністрації Октябрина Яшкова.

По основним показниками районного бюджету на 2019 рік, членам колегії та присутнім доповіла  начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ольга Ребенко.

Про забезпечення організаційно- правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах проінформувала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Насирова.

Про стан реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» присутніх ознайомила головний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації Вікторія Прощенко.

В обговоренні зазначених питань взяли участь члени колегії, керівники установ, підприємств, організацій та органів місцевого самоврядування району.

Голова районної ради Микола Харитоненко у своєму виступі дав оцінку щодо створення, на рівні міста та близрозташованих населених пунктів, комунального підприємства, яке в подальшому, змогло б надавати послуги у сфері водопостачання та водовідведення. На сьогоднішній день, це питання дуже важливе, але окремо жодна сільська рада не взмозі вирішити зазначену проблему.

Також очільник  депутатського корпусу районної ради звернув увагу голів місцевих рад на необхідності налагодження більш тісної співпраці зі службою у справах дітей, з метою налагодження більш ефективного контролю по супроводу сімей, які опинились у скрутних життєвих обставинах.

По всіх питаннях порядку денного колегії були прийняті відповідні розпорядження.