Підведено підсумки роботи за 2017 рік

26 січня  2018 року  в актовому залі Середино-Будської районної ради під головуванням голови Середино-Будської районної державної адміністрації Ірини Заплаткіної  відбулось засідання  колегія райдержадміністрації в роботі якої взяв участь голова Середино-Будської  районної ради Микола Харитоненко.

До порядку денного засідання було внесено три  питання. З інформацією про виконання програми економічного та соціального розвитку району за 2017 рік присутніх ознайомила начальник управління економічного розвитку територій, архітектури та житлово – комунального господарства Середино-Будської районної державної адміністрації Октябрина Яшкова. Про підсумки виконання районного бюджету за 2017 рік доповіла начальник фінансового управляння районної державної адміністрації Ольга Ребенко. З  підсумками роботи із зверненнями громадян у Середино-Будській районій державній адміністрації та органах місцевого самоврядування району за 2017 рік – заступник керівника апарату – начальник відділу діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації Олена Алексейцева.

В обговоренні зазначених питань взяли участь керівники установ, підприємств, організацій та органів місцевого самоврядування району.

Наприкінці засідання колегії голова Середино-Будської  районної ради Микола Харитоненко подякував керівництву районної державної адміністрації,  керівникам районних організацій, міському, селищному, сільському головам за плідну співпрацю у вирішенні важливих економічних і соціально – побутових питань, відмітив,  що в районі намітилась позитивна  динаміка у наповненні місцевих бюджетів. Голова районної ради звернув увагу присутніх голів місцевих рад на необхідності аналізувати та маніторити виконання взятих на себе зобов’язань по виконанню програм соціально – економічного розвитку підвідомчих територій та приймати виважені рішення.

По всіх питаннях порядку денного колегії прийняті відповідні розпорядження.