Зайнятість для безробітних - користь для громади

Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру неможлива без тісної співпраці органів місцевої влади та місцевого самоврядування, служби зайнятості та інших підприємств та установ, що виступають в якості роботодавців. І початковим етапом організації цих робіт є розробка та затвердження програми зайнятості населення та інших організаційних та розпорядчих документів щодо організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

З метою забезпечення та організації тимчасової зайнятості населення 29 січня 2018 року при голові районної державної адміністрації Ірині Заплаткіній та голові Середино-Будської районної ради Миколі Харитоненку  із залученням керівників районної служби зайнятості, установ соціальної сфери, освіти та культури району відбулась робоча нарада.

Учасники зібрання  обговорили чимало питань, які стосувалися як підготовчої роботи так і самого процесу організації проведення громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, питання фінансування цих робіт та узгодили перелік видів громадських та інших робіт тимчасового характеру, які мають суспільно-корисну спрямованість та відповідають потребам району.

Керівники району зазначили, що організація громадських та інших робіт тимчасового характеру – це взаємовигідна справа: реальна підтримка незайнятих громадян в період пошуку роботи, надійний шлях до їх постійної зайнятості; дієва допомога роботодавцям та вирішення нагальних проблем місцевих громад та підприємств.

Керівники установ виявили зацікавленість в проведені таких робіт, що має неабиякий сенс: окрім забезпечення виконання нагальних тимчасових робіт, розширюються можливості роботодавця у виборі майбутніх працівників.