Відбулось засідання круглого столу по формуванню та розвитку Шосткинського госпітального округу

06 березня 2019 року голова Середино-Будської районної ради Микола Харитоненко взяв участь у засіданні круглого столу на тему: «Організаційні та фінансові питання формування та розбудови Шосткинського госпітального округу», який був організований  Сумським Центром розвитку місцевого самоврядування та Шосткинською міською радою за участі представників Сумської обласної державної адміністрації.

Від нашого району була сформована делегація у складі голови районної ради, голови районної державної адміністрації, т.в.о. головного лікаря Середино-Будської ЦРЛ та заступника голови Зноб-Новгородської селищної ради.

На засіданні круглого столу обговорювався план заходів для формування Шосткинського госпітального округу,  основні напрями реформування медичних закладів у Шосткинському госпітальному окрузі. Обговорювалось Положення про госпітальну раду та реалізація його в госпітальному окрузі, передумови, ризики, фінансові  можливості, та перспективи формування та розвитку Шосткинського госпітального округу.