Візит народного депутата України на Середино-Будщину

12 грудня 2017 року, напередодні Новорічних та Різдвяних свят, до Середино-Будського району завітав депутат Верховної Ради України Андрій Деркач.

Народний обранець, у супроводі  депутата Сумської обласної ради Олега Бояринцева, голови районної ради Миколи Харионенка та голови районної державної адміністрації Ірини Заплаткіної відвідав Зноб-Новгородську селищну раду, зустрівся з мешканцями  селища, місцевими депутатами  та виконуючими  обов’язки старост населених пунктів об’єднаної територіальної громади.

Напередодні Дня святого Миколая, Андрій Леонідович вручив подарунки дітлахам  селищного дитячого садку «Казка». Вихованці та педагогічний колектив  дитячого садка підготували гостям невеличкий концерт.

Мешканці селища Зноб-Новгородське звертались до депутата зі своїми проблемами, які народний обранець уважно вислухав та пообіцяв посприяти у їх вирішенні.

Наступним пунктом робочої поїздки було відвідання центру дитячої та юнацької творчості у м. Середина-Буда. Директор дитячого центру Любов Харитоненко провела екскурсію по відремонтованому позашкільному учбовому закладу, кошти на ремонт якого були виділені при сприянні Андрія Леонідовича, а вихованці та педагогічний склад дитячого центру представили високопосадовцям цікаву концертну програму.

Народний обранець подякував за теплий прийом, подарував солодощі та побажав вихованцям натхнення у творчості, нових здобутків та міцного здоров’я, а вихователям подякував за самовідданість справі у вихованні підростаючого покоління, за те, що допомагають дітлахам розкрити свої таланти та знайти себе у творчості.