День журналіста

Сьогодні, 06 червня, відзначають своє професійне свята журналісти, репортери та кореспонденти України. Це свято загальнонародне, тому що важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події та факти нашого життя.

У цей святковий день голова Середино-Будської районної ради Микола Харитоненко, голова Середино-Будської районної державної адміністрації Ірина Заплаткіна сердечно привітали працівників комунальної організації Середино-Будської районної ради   «Редакція газети «Знамя труда» з професійним святом, виразивши слова вдячності за сумлінну працю, злагоджену роботу та оголосили подяки трудовому колективу та головному редактору періодичного видання.