Правоохоронці району відзначили День Національної поліції України

04 серпня 2017 року правоохоронці Середино-Будського району  у приміщенні районного  будинку культури відсвяткували другу річницю свого професійного свята – дня Національної поліції України.

На урочистості були запрошені заступник голови районної ради Сергій Певнєв, заступник голови районної державної адміністрації Ольга Черепньова, керівник апарату районної державної адміністрації Олег Науменко, Середино-Будський міський голова Олександр Ген, які привітали присутніх зі святом та нагородили кращих поліціантів району грамотами та подяками за сумлінне виконання своїх службових обов’язків та з  нагоди професійного свята.

Також, з привітальним словом до правоохоронців звернулися  судді Середино-Будського районного суду Ірина Швець та Черкас Теміров, начальник  Середино-Будського районного сектору управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області – підполковник служби цивільного захисту Андрій Махоня та виконуючий обов’язки директора ДП «Середино-Будський агролісгосп» Віталій Поляниця.

З привітальним словом до колег та запрошених звернувся начальник Середино-Будського відділу поліції Головного управління Національної поліції  у  Сумській області Олександр Романовський, який подякував співробітникам за плідну працю та нагородив грамотами ветеранів правоохоронної служби.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт, підготовлений  колективом  районного будинку культури.