В районі відзначили День матері та міжнародний День сім’ї

15 травня 2017 року в приміщенні Середино-Будського будинку культури відбувся святковий концерт присвячений міжнародному Дню матері та міжнародному Дню сім’ї.

Голова Середино-Будської  районної ради Микола Харитоненко та голова Середино-Будської райдержадміністрації Ірина Заплаткіна  привітали  жінок-матерів зі святом. Керівники району особисто відзначили подяками батьків - вихователів прийомних сімей та дитячий будинок сімейного типу, а саме: Зікунову С.П., Бордачову Т.М., Заболотну Т.М., Дубінчину Л.В., Федосєєва О.І., Мірошнікову О.М., Лакозу С.С., Лакозу Ю.А., Олейнікову Т.І., Мамєдова М.Н.  огли, Куток О.М., Сайдак М.Л.,  Сайдак Р.С.

В районі створено та функціонує 8 прийомних сімей та один дитячий будинок сімейного типу, в яких виховується 21  дитина.

Також саме в цей день 15 травня отримала привітання з Днем народження Тетяна Іванівна Олійник мати –вихователька дитячого будинку сімейного типу.  Тетяна Іванівна маючи своїх дорослих дітей наважилась разом зі своїм чоловіком створити дитячий будинок сімейного типу, поки що єдиний в районі, та взяти на виховання 9 хлопчиків.

Микола Олексійович зазначив, що такі  жінки та їх сім’ї мають бути прикладом для населення та особисто  побажав іменинниці щастя, міцного здоров’я та любові всіх її дітей.