На контролі керівництва району - проблемні питання чорнобильців

07 листопада 2018 року при голові районної державної адміністрації Ірині Заплаткіній та голові районної ради Миколі Харитоненку відбулась нарада щодо вирішення питань соціального захисту осіб, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АС.

На нараду були запрошені керівники відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації, в.о.головного лікаря Середино-Будської ЦРЛ Наталія Салівон.

Ліквідаторів в першу чергу турбували питання оздоровлення, медичного обслуговування, фінансування  та утримання приміщення районної спільки інвалідів - чорнобильців.

В результаті довготривалої дискусіїї були надані конкретні роз’яснення щодо  порушених питань, а відповідним службам,  спільно зі спілкою чорнобильців району, надані рекомендації по їх вирішенню.