Обговорювали проблемні питання чорнобильців району

11 квітня   2019  року заступник голови Середино-Будської районної ради Сергій Певнєв взяв участь у семінар – нараді  з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи з представниками обласних організацій.

Ініціатором проведення заходу виступила  Сумська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України", їх представники заступник голови обласної громадської організації «Союз ЧорнобильУкраїни» Юрій Авдасьов  та заступник голови обласної громадської організації «Союз ЧорнобильУкраїни» з юридичних питань Віктор Кондратенко взяли участь семінар – нараді.

Про  перерахунок пенсій у 2019 році та новий проект Пенсійного фонду України «Пенсійний мобіль» присутніх ознайомила перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області  Олена Савісько. Про пільги на санаторно – курортне лікування Чорнобильців та про порядок заміни посвідчень розповіла заступник начальника управління-начальник відділу пільг та компенсацій Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Надія  Степаненко.

У ході семінара – наради  присутні ліквідатори нашого району мали змогу задати питання, які на сьогоднішній день їх найбільше турбують.

Всі присутні отримали вичерпні відповіді стосовно норм законодавства з питань пенсійного забезпечення та роз’яснення виконання державної політики щодо соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.