32 річниця Чорнобильської трагедії

26 квітня 2018 року в Середино-Будському районі пройшли заходи по вшануванню пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф.

В міському сквері, біля меморіальної плити, встановленої на честь загиблих ліквідаторів – Чорнобильців, пройшла паніхіда по загиблим та покладання квітів, в районному Будинку культури - концерт – реквієм.

Голова районної ради Микола Харитоненко, заступник голови районної ради Сергій Певнєв, керівник апарату районної державної адміністрації Олег Науменко, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ та організацій району взяли безпосередню участь у вищезазначених заходах.

Сьогодні ми згадуємо їх – тих, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі. Лише завдяки самопожертві ліквідаторів наслідків катастрофи, багато з яких заплатили за це власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційної катастрофи.

Керівники району подякували ліквідаторам Серединобудщини, які безпосередньо брали  участь у ліквідації цієї трагедії.