Центр зайнятості інформує

НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

Реформування Збройних Сил України проходить під час військової агресії колись братнього народу. І перехід до військової служби за контрактом є одним з основних напрямків цієї реформи, що відповідає світовій тенденції.

Служба за контрактом сприятиме підвищенню рівня професіоналізму армії, змінить характер служби, забезпечить престижність військової служби.

Саме з цією метою Середино-Будським районним центром зайнятості спільно з районним військовим комісаріатом проведено профінформаційний захід, до якого були залучені клієнти служби зайнятості.

Перед безробітними виступив заступник Середино-Будського районного військового комісаріату з територіальної оборони підполковник С. Задорожний.

Військовий ознайомив присутніх з порядком укладання контракту, про умови проходження служби. Також він наголосив на те, що під час служби за контрактом військовослужбовцям гарантується вільний вибір місця служби, забезпечення безкоштовним харчуванням, безоплатна медична допомога, можливість навчання за рахунок бюджету у вищих військових навчальних закладах.