Категорії

Районний центр зайнятості інформує

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.

             Вирішувати питання вибору професії нинішнім школярам доводиться дуже рано. Уже після 9 класу потрібно визначитися, продовжити навчання в школі або йти здобувати фах.

             При виборі професії потрібно врахувати всі чинники такі як здібності, особистісні якості, а також обмеження дитини; схильності та інтереси; вимоги різних професій до особистості; затребуваність професій на ринку праці; можливості отримання освіти за даною професією (в тому числі матеріальні можливості сім’ї).

             І для того, щоб ознайомити дітей з азами вибору майбутньої професії, 14.12.2017 року Середино-Будською районною службою зайнятості проведено День відкритих дверей для учнів 9 класів загальноосвітньої школи № 2 міста Середина-Буда.

             Під час заходу випускники ознайомились зі станом ринку праці в районі, отримали інформацію про кроки вибору професії за формулою «Хочу-Можу-Треба», ознайомились з інформаційними матеріалами щодо змісту професій.

             Висновком, якій був зроблений по закінченню зустрічі, стало те, що вдалий вибір професії залежить від кожного особисто, що необхідно врахувати всі обставини, пов’язані з конкретною професією. І все це дозволить зберегти життєві сили та досягти успіхів у житті та кар’єрі.