Захід, присвячений Дню людей з обмеженими можливостями

1 грудня 2017 року у Центрі дитячої та юнацької творчості м. Середина-Буда, напередодні Міжнародного Дня інвалідів в Україні, відбувся захід присвячений Дню людей з обмеженими можливостями.

Відкрила зібрання директор центру дитячої та юнацької творчості Любов Харитоненко. Привітати дітлахів прийшли заступник  голови Середино-Будської районного ради Сергій Певнєв, заступник голова Середино-Будської райдержадміністрації Ольга Черепньова, начальник відділу освіти Середино-Будської райдержадміністрації Тетяна Мишкіна.

Високопосадовці  зауважили, що переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року, не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди, і вони потребують допомоги і уваги. Побажали витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності  плани та задуми, подякували всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки, та допомоги — реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Після офіційної частини відбулась концертна програма, яка була підготовлена працівниками та вихованцями  центру дитячої та юнацької творчості.