Відбувся "круглий стіл" при голові районної ради

31 липня 2017 року з ініціативи голови районної ради Миколи Харитоненка відбулась оперативна нарада у форматі круглого столу щодо налагодження роботи по забезпеченню  населення району скрапленим балонним  газом. В обговоренні питання взяли участь заступник голови районної ради Сергій Певнєв,  начальник управління економічного розвитку територій, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації Октябрина Яшкова, начальник Шосткинської дільниці з реалізації скрапленого газу Олексій Гулаков та голови місцевих рад.

Олексій Гулаков ознайомив присутніх з роботою Шосткинської дільниці з реалізації скрапленого газу. Він зазначив, що підприємство постачає скраплений балонний газ населенню за пільговими (соціальними) цінами що складає 275,00грн. за балон та 57,00 грн. у разі необхідності  за його перевірку. Наповнюються балони згідно норми, яка складає 40 літрів газу. Всі балони проходять своєчасну перевірку та необхідний ремонт. У разі виявлення недоліків відбувається заміна балонів. Також є можливість скористатися послугами спеціаліста з  перевірки газового будинкового обладнання.

Відомо, що деякі  споживачі вирішують проблему зі скрапленим газом самостійно: вони заправляють балони на автомобільних газових заправках району та за його межами. Але це грубе порушення правил безпеки, адже така реалізація  скрапленого газу може призвести до важких нещасних випадків.

Протягом наради було порушене питання  відсутності централізованого замовлення від місцевих  рад та контролю за забезпеченням населення скрапленим газом.

Підводячи  підсумки круглого столу Микола Харитоненко зауважив, що приватні підприємці, які працюють без відповідних документів не зможуть забезпечити населення якісним скрапленим балонним газом по пільговим цінам та  забезпечити  виконання правил техніки безпеки, що може призвести до нещасних випадків. Необхідно налагодити роботу з Шосткинською дільницею з реалізації скрапленого газу забезпечивши співпрацю з місцевими радами району.