На контролі керівництва району - стан підготовки до осінньо – зимового періоду 2017 – 2018 років

На апаратній нараді при  голові Середино-Будської районної державної адміністрації Ірини Заплаткіної та  голови Середино-Будської районної ради Миколи Харитоненка 09 жовтня 2017 року обговорювались питання про стан підготовки до осінньо – зимового періоду 2017 – 2018 років непрацездатних громадян, які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома територіального центру  соціального обслуговування  Середино-Будської райдержадміністрації.

Т.в.о. директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Середино-Будської райдержадміністрації Ніна Яцура проінформувала присутніх про стан забезпечення одиноких непрацездатних громадян продуктами харчування та  паливом на осінньо – зимовий період. Зазначена категорія громадян завдяки співпраці з ДП «Середино-Будський держлісгосп», ДП «Середино-Будський агроліс», Голубівським та Очкинським лісництвами, повністю забезпечена паливом.

Очільники влади також звернути увагу і на  підготовку до опалювального сезону 2017-2018 років у закладах освіти та медичній галузі району. Тетяна Мишкіна –начальник відділу освіти райдержадміністрації та Олексій Осипенко – головний лікар Середино-Будської ЦРЛ  проінформували, що до опалювального сезону готові в повному обсязі.

Усі порушені питання взяті під особистий контроль керівництвом району.