Зі святом весни, любі жінки

7 березня 2019 року у приміщенні Середино-Будського районного будинку культури відбулися  урочисті  заходи,  присвячені Міжнародному жіночому дню  8 Березня.

Представниць прекрасної половини людства зі святом привітав депутат Верховної Ради України Андрій Деркач, який вручив Подяки народного депутата України, квіти та подарунки, побажав всім жінкам тепла і любові в серцях, чудового настрою і прекрасного самопочуття, щоб кожен день вони  відчували турботу, відданість, вірність, допомогу і підтримку своїх рідних та  близьких.

Від керівництва району, від імені депутатського корпусу та від себе особисто  з Міжнародним жіночим святом жінок привітав голова Середино-Будської районної ради Микола Харитоненко, який наголосив: «Початок весни, початок життя у природі, перше тепло. Дорогі жінки, нехай це тепло оселиться у ваших будинках і душах. Нехай краса природи надихає. А початок весни символізує початок чогось дуже бажаного і прекрасного у вашому житті! Побажав жінкам жіночого щастя, любові і добра». Від керівництва району кращі жінки отримали подяки Середино-Будської районної ради та райдержадміністрації  і квіти.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт, підготовлений районним будинком культури.