Створено інклюзивно – ресурсний центр

20 квітня 2018 року під головуванням голови  районної ради Миколи Харитоненка відбулось засідання двадцять першої  сесії Середино-Будської районної ради сьомого скликання.

Перед початком пленарного засідання очільник депутатського корпусу привітав з днем народження Чернацького сільського голову Світлану Агеєву.

На  порядку денному пленарного засідання сесії  основними питаннями  виносились проекти рішення про створення в Середино-Будському районі інклюзивно-ресурсного центру, з основними аспектами якого депутатів та запрошених ознайомив Михайло Снітко – начальник відділу освіти Середино-Будської районної державної адміністрації  та проект рішення про створення Середино-Будської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, з основними положеннями якої присутніх ознайомив головний лікар Середино-Будської центральної районної лікарні Олексій Осипенко.

Крім того, на пленарному засіданні, депутатами районної ради було затверджено звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року, заслухано інформацію начальника Середино-Будського ВП ГУНП в Сумській області Сергія Забозлаєва про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Середино-Будського ВП ГУНП в Сумській області за І квартал 2018 року.  Було внесено зміни до районних програм, прийнято одне земельне питання та три рішення стосовно управління комунальним майном.

На пленарному засіданні депутати районної ради схвалили своє звернення до Прем’єр – міністра України Гройсмана В.Б. щодо забезпечення населення району соціальним скрапленим газом.

Завдяки плідній роботі депутатів на спільному засіданні постійних комісій та президії районної ради всі питання порядку денного двадцять першої  сесії вирішені позитивно.