Прийнято бюджет та програму економічного і соціального розвитку району на 2018 рік

20 грудня 2017 року під головуванням голови  районної ради Миколи Харитоненка відбулась дев’ятнадцята  сесія Середино-Будської районної ради сьомого скликання.

Основними питаннями порядку денного пленарного засідання було прийняття Програми економічного і соціального розвитку Середино-Будського району на 2018 рік, з основними заходами якої депутатів та присутніх ознайомила начальник управління економічного розвитку територій, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Октябрина Яшкова та  районний бюджет  Середино-Будського району на 2018 рік, з проектом якого районних обранців ознайомила  начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ольга Ребенко. Депутати одноголосно проголосували за програму та бюджет району, а це основні документи, за якими у 2018 році буде жити та працювати район.

Крім того, на пленарному засіданні, депутатами районної ради були розглянуті  двадцять питань, а це, і внесення змін до районних цільових програм, і затвердження нових програм на 2018- 2020 роки, затверджено  звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року та внесені зміни до районного бюджету на поточний рік.

Одними з основних питань порядку денного дев’ятнадцятої сесії районної ради були рішення щодо надання згоди на передачу закладів охорони здоров’я Середино-Будського району та бібліотечних закладів у комунальну власність Зноб-Новгородської селищної ради.

Також районні обранці одноголосно  підтримали план роботи районної ради на 2018 рік.

Наприкінці роботи сесії голова районної ради подякував депутатському корпусу за плідну працю та порозуміння протягом року та привітав усіх з наступаючими святами.